Darčekové poukážkytest

0.01 €

Hĺbkové čistenie pleti

Povrchové čistenie pleti, tonizácia, naparenie, peeling, hĺbkové strojové čistenie, air massage očného okolia, maska podľa stavu pleti, krém na očné okolie, regeneračný krém.
(Úprava a farbenie obočia a mihalníc v cene!)

40 €

Coolifting

Ošetrenie s OKAMŽITÝM LIFTINGOVÝM efektom sa prevádza pištoľou, do ktorej sa zavedie sérum s kyselinou hyalurónovou, vitaminom C a CO2, ktoré roztrieši sérum na drobné molekuly, otvorí póry a vpraví účinné látky hlboko do pleti. Je vhodné deň pred veľkou udalosťou.

(Úprava a farbenie obočia a mihálnic v cene!)

67 €

Dermabrázia program (ošetrenie obrusovaním pleti)

Ošetrenie zamerané na zjemnenie štruktúry pleti, regeneráciu a zjemnenie vrások a zjedotenie tónu. Vhodné je to pre ľudí čo neznesú chemický peeling alebo sa obávajú následných nežiadúcich účinkov. 
(Úprava a farbenie obočia a mihalníc v cene!)

35 €

Kompletné ošetrenie pleti

Kompletné ošetrenie pleti, pri ktorom sa prevádza hľbkové čistenie pleti, vpravenie séra ručnou masážou 20 min a zvolí sa na záver maska podľa potreby vašej pleti.
(Úprava a farbenie obočia a mihalníc v cene!)

50 €

Chemický peeling

Chemický peeling je zameraný na revitalizáciu pleti. Je vhodný iba v chladnejších mesiacoch, pretože pleť je veľmi citlivá na slnko, nie je chránená prirodzeným filmom. Aby sme zabránili vzniku nových pigm.škvŕn. Rieši sa s ním: Akné, rozšírené póry, vrásky, pigmentové fľaky. 

40 €

Vitalis Plus program (regeneračná kúra s vitamínom C)

Povrchové čistenie pleti, tonizácia, peeling, naparenie, hĺbkové strojové čistenie, sérum s vysokým obsahom vitamínu C zampracavané do pokožky ručnou masážou, alginátová maska (morské riasy), krém na očné okolie, výsokoúčinný nadštandardný krém VITAL Plus pre náročnú pleť,
(Úprava a farbenie obočia a mihalníc v cene!)

50 €
Celkovo 0 €


Spôsob doručenia


Kontaktné údaje

Používané značky