Vizáž

Nastreľovanie náušníc

Bábätkám

Myslíme aj na našich najmenších a keďže každá mamička chce mať zo svojej dcérky malú princeznú, ponúkame vám aj službu nastrelenia náušníčiek babätkám. 

Nastreľujeme od 6 mesiacov. Skôr neodporúčame a to z toho dôvodu, že ušká sú veľmi malé a imunitný systém ešte nie je úplne naštartovaný.

Keď sa raz rozhodnete urobiť tento krok, je dôležité aby bolo vaše dieťa na dohodnutý termín zdravé, bez soplíkov a malo za sebou prvé očkovanie. Dojčatám volíme nastrelenie novým systémom, ktorý je vyvinutý tak, aby sa predišlo miknutiu a netrafeniu do vopred znázorneneho bodu. Tým, že sú neposedné, chceme im to čo najviac uľahčiť. Náušničky sú vyrobené z chirurgickej ocele, sú hypoalergénne a sterilne balené, takže sa infekcie nemusíte obávať.  Môžete si vybrať z rôznych modelov, kvietky, motýliky, hello Kitty či iné... v striebornom alebo zlatom prevedení. Nastrelenie prebieha rýchlo a bez krvácania. Mamičky majú z toho väčší stres ako deti samotné ale nie je sa čoho báť :-) O 5 minút vaše dieťa na to už zabudne. 

Deťom a dospelým 

Nastrelenie u dospelých prebieha tak isto, akurát máte širší výber náušničiek, kedže sú v tomto prípade k disozícií dva systémy nastreľovacích pištolí. Nastreľujeme aj do nosa, ale treba po čase náušničku vymeniť, pretože nie je určená na dlhodobé nosenie v nose. Aby sa predišlo vdýchnutiu uzáveru, nenasadzuje sa a po zahojení sa vymení za piercingovú, ktorú kúpite v špecializovaných piercingových predajniach.

Nastreľovanie náušníc maloletým do 18rokov vykonávame len za prítomnosti zákonného zástupcu!

Používané značky