Vizáž

Premanentný make-up

 

Permanetný make-up odporúčame robiť v jesennom, zimnom a jarnom období. Slnečné žiarenie vtedy nie je také silné ako v lete. Preto sa nemusíte s novým tetovaním skrývať pred slnkom. Horúčavy zhoršujú priebeh hojenia a UV žiarenie negatívne ovplyvňuje výslednú farbu permanentného make-upu.

Výhody permanentného Make-pu

  • skráti čas rannej prípravy
  • ste upravená kdekoľvek a kedykoľvek
  • nemusíte si strážiť zotretý rúž či rozmazané linky
  • potláča alebo úplne odstráni vaše nedostatky
  • zlepšuje estetiku tváre
  • a iné

Obočie

(2,5 hodiny) robíme klasické plné (kompaktné), vláskované, tzv. čiarkované alebo kombinovanou technikou, čo je podtieňovanie svetlou farbou a do toho sú vytetované tmavšie chĺpky. Posledná metóda vytvára najdokonalejší a najprirodzenejší výsledok.

Pery

(2,5 hodiny) robíme metódou tieňovania. V minulosti sa zvykli robiť iba kontúry pier, ale to nevyzerá prirodzene. My nasledujeme najnovšie trendy. Najprv na pery vytetujeme kontúru a potom zapustíme pigment do celých pier. Výsledkom sú opticky plnšie, "šťavnaté" pery.

Vrchné a spodné linky

(1,5 hodiny každé) tetujeme plnou (kompaktnou) metódou. Nové linky zvýraznia váš pohľad a opticky zahustia mihalnice. Príďte sa poradiť, pretože linky nie sú vhodné pre každú. Môže to nežiadúco zmenšiť oko alebo ešte viac zvýrazniť spadnuté viečko.

Veľmi nám záleží na vás a na kvalitnom výsledku našej práce. Preto sme absolvovali tie najlepšie školenia na Slovensku a v zahraničí. Používame kvalitné pigmenty a tetovacie pero. Robíme všetko, aby ste boli spokojná so svojim imidžom a preto sa môžete spôľahnúť na naše profesionálne poradenstvo, návrhy, ochotu a precíznu prácu.

 

Objednajte sa na 0944 31 81 81 (konzultácia zadarmo)

Cenník nájdete tu.

 

ReferenciE

"Veronika je veľmi šikovná. Poradila mi aj s výberom tvaru obočia. Dlhé roky som nosila jeden tvar a iný som si na sebe ani nevedela predstaviť, kým mi nenakreslila nové obočie. Úplne to zmenilo môj vzhľad a dokonca mi vravia, že vyzerám mladšie." -- Lucia

Používané značky