Typy ošetrení

Mikrodermabrázia

VYROVNÁVANIE NEDOSTATKOV PLETI

Diamantovú mikrodermabráziu je možné aplikovať na všetky druhy pleti, dokonca aj na veľmi citlivú pleť. Samotná metóda spočíva v jemnom obrusovaní najvrchnejšej vrstvy pokožky a dochádza k nasledujúcim účinkom:

  • odstraňujú sa odumreté bunky
  • podporí sa produkcia nových buniek aj v najhlbšej vrstve kože
  • stimuluje sa tvorba kolagénu
  • podtlaková masáž vykonáva okamžitý lifting
  • zjemňujú sa rozšírené póry a jazvy po akné
  • odstraňujú sa drobné vrásky, pigmentové či starecké škrvrny

Odstránenie povrchových zrohovatených buniek je dôležité nielen pre vyhladenie pleti, ale aj zo zdravotného hľadiska. Ak epiderma zhrubne a odumreté bunky na povrchu sa neodstránia, nastáva blokovanie prieniku akýchkoľvek účinných látok aplikovaných na pleť ho hlbších vrstiev epidermy, a tým aj ten najluxusnejší prípravok nemá šancu pôsobiť, látky sa nevstrebávajú, pokožka sa upcháva, nedýcha a nastávajú problémy s akné.

Po ošetrení diamantovou mikrodermabráziou, ktoré je celkom bezbolestné, je pokožka lepšie prekrvená, povrchová vrstva je zbavená nečistôt a pripravená na prijatie účinných látok. Konečne je pleť oslobodená od odumretých buniek a môže opäť voľne dýchať! Ako špongia vsaje všetky aplikované látky a tie prenikajú hlboko do tkaniny. Pleť je pripravená na tvorbu nových buniek a zmenená už pri prvom ošetrení.

Dĺžka jedného ošetrenia trvá cca 45 minút a počas neho na pleť aplikujeme vysoko účinné koncentráty, výživné séra a špeciálne masky, aby efekt bol čo najúčinnejší. Vzápätí po ošetrení na pleti pozorujeme výrazné zlepšenie kvality pokožky, pleť je vyhladená, svieža, pôsobí zdravo a mladistvo. Nakoľko pleť bude po ošetrení mierne vysušená, odporúčame počas kúry používať hydratačné krémy.

Ošetrenie diamantovou mikrodermabráziou sa podstupuje vo forme kúry a počet ošetrení (6-10) závisí od individuálnych požiadaviek klientky a od stavu pleti. Po kúre je vhodné zopakovať ošetrenie aspoň jedenkrát do mesiaca na udržanie dosiahnutého výsledku.

 

Kontraindikáciami sú keloidné (hrubé) jazvy, aktívny herpes, akné v zapálenom štádiu, aktívna rosacea (ružovka), ekzém, dermatitída, gravidita, rakovina kože, vírusové či cievne ochorenia, bradavice, hepatitída, AIDS a lieky na zrážanlivosť krvi. Rovnako sa diamantová mikordermabrázia neaplikuje na odstraňovanie naozaj hlbokých jaziev, rozsiahlych pigmentácií a permanentného makeupu.

Výhodou dimantovej mikrodermabrázie je aj to, že klientka sa hneď po ošetrení môže vybrať do spoločnosti. Nie nadarmo je táto revolučná metóda jednou z najobľúbenejších ošetrení hollywoodskych hviezd. 

Používané značky