Typy ošetrení

Rádiofrekvencia

NECHIRURGICKÝ FACELIFTING

Ide o svetovú novinku, pri ktorej sa využíva hĺbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožnej riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Princípom ošetrenia novou technológiou je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Pri ošetrení je koža vtiahnutá medzi dve aktívne elektródy a elektromagnetický impulz rovnomerne zahreje cielenú časť kože bez poškodenia jej povrchovej vrstvy.

Ošetrenie je takmer bezbolestné, trvá asi 25 minút a ošetrený klient(ka) sa môže vrátiť k bežným denným aktivitám. Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a treba ho aspoň 4 krát zopakovať. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom.

Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov. Samozrejme, že ošetrenie novou technológiou nie je spojené s takými rizikami, bolestivosťou a vyradením z bežného života ako chirurgický facelifting. V porovnaní s ostatnými tzv. fotoomladzovacími procedúrami je ošetrenie rádiofrekvenciou za asistencie vákua oveľa účinnejšie.

RÁDIOFREKVENCIA I NA CELULITÍDU

Tuk v problémových zónach, ochabnutá pokožka a neúspešný boj so striami či celulitídou má riešenie. Inovatívna rádiofrekvenčná metóda, veľmi efektívna a neinvazívna, ktorá si nevyžaduje žiadne operačné zákroky, bolestivé injekcie a „nevyradí“ vás ani z práce. Podstatou tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Celulitída, ktorá vzniká tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu, je postupne odbúravaná. Nabudený metabolizmus prerušuje väzivové spoje, vďaka čomu sa redistribujú tekutiny z problematických zón, ako sú napríklad stehná, či boky

KONTRAINDIKÁCIE: kardiostimulátor, osoby s veľkými metalickými implantátmi, počas gravidity, vážne formy diabetes, pri flebopatiach a kolagenoplatiach, pri závažných kardiovaskulárnych ochoreniach, vysoký krvný tlak, počas terapie retinoidmi, dermatitída, infekčné ochorenie pokožky, pri čerstvých poraneniach pokožky

Používané značky